mouse.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
mouse.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - mouse.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Teraz trochę z innej beczki, ale moja znajoma potrzebuję pomocy, bo jej dziecko od jakiegoś czasu się dusi. Byli z tym u lekarza, ale jeszcze nie ma wyników. Na razie jest podejrzenie astmy. Niestety:( Muszą więc szybko poszukać inhalatora, żeby ulżyć mu w cierpieniu. Moja siostra cioteczna miała kiedyś ten sam problem ze swoją Martynką i pamiętam jak korzystała z tego poradnika http://zakupydlamalucha.pl/jaki-inhalator-dla-dziecka/ jest tam wiele pożytecznych informacji, dzięki czemu wybór odpowiedniego produktu jest o wiele łatwiejsze. Warto przeczytać.

2017-02-22 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Gramofon.

  

Wczoraj dostałam super prezent, a mianowicie mój kochany narzeczony kupił mi gramofon:) Spełnienie marzeń. Pewnie nieźle się wykosztował biedak:( Bo to nie jest taki byle jaki gramofon, tylko bardzo stylowy i elegancki, a co sobie myślicie:) Muszę mu teraz ja coś wykombinować, bo to nie może tak być, że tylko on mnie obdarowuje, a nic. Pomożecie mi w tym, dobra?:)

2017-02-22 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Julia Michaels

  

Słucham tej piosenki prawie non stop odkąd ją tylko usłyszałam w Radiu. Rzadko kiedy tak utwór tego rodzaju mi zapada w pamięć, a jednak :). Jako że ma być to przede wszystkim muzyczny blog, to dzielę się z Wami tym zachwytem i liczę na to, że pozostawicie tutaj ślad w postaci opinii na temat nutki :) Jestem ciekawa czy tylko ja ją lubię.

2017-02-22 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Freshek

  

Siemka. Pragnę Was poinformować, że niedawno sobie kupiłam chomika. Ksywka jego brzmi freshek od świeżości, bo to taki czyścioszek elegant. Gdzie jest bałagan on tam nie wchodzi, a jego noclegownia musi być codziennie czyszczona, bo jak nie, to się ostentacyjnie obraża i nie je lub nie pije. Taki koleś z niego, nie do przegadania kompletnie:)

2017-02-22 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Urodziny koleżanki

  
Niedługo są urodziny mojej koleżanki, a ja nie wiem co jej kupić. Myślę o kupnie jakiegoś zestawu majsterkowicza. Ona lubi się grzebać w drewnie lub coś tworzyć. Powinna się ucieszyć. Jak mnie odwiedza, to zawsze mówi, że chętnie by rzuciła swoją pracę i zajęła się robieniem mebli. Ma do tego talent, widziałam stolik, który zrobiła dla swojej cioci. Był bardzo pomysłowy.
2017-02-07 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (2)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3680
Newsów: 9
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Mouse life, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała