mouse.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
mouse.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - mouse.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Freshek

  

Siemka. Pragnę Was poinformować, że niedawno sobie kupiłam chomika. Ksywka jego brzmi freshek od świeżości, bo to taki czyścioszek elegant. Gdzie jest bałagan on tam nie wchodzi, a jego noclegownia musi być codziennie czyszczona, bo jak nie, to się ostentacyjnie obraża i nie je lub nie pije. Taki koleś z niego, nie do przegadania kompletnie:)

2017-02-22 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Urodziny koleżanki

  
Niedługo są urodziny mojej koleżanki, a ja nie wiem co jej kupić. Myślę o kupnie jakiegoś zestawu majsterkowicza. Ona lubi się grzebać w drewnie lub coś tworzyć. Powinna się ucieszyć. Jak mnie odwiedza, to zawsze mówi, że chętnie by rzuciła swoją pracę i zajęła się robieniem mebli. Ma do tego talent, widziałam stolik, który zrobiła dla swojej cioci. Był bardzo pomysłowy.
2017-02-07 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Gdy tak sobie piszę tego bloga, to słucham muzyki i przypadkiem trafiłam na zespół, o którym kompletnie zapomniałam, a którego kiedyś uwielbiałam. Nie będę zdradzać jego nazwy, tylko wkleję jeden kawałek z ich repertuaru. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, bo to jeden z tych, przy którym się wzruszam. Nie pytajcie mnie dlaczego. Baba jak płacze, to płacze i już:D Tak już jest skonstruowana.

2017-02-07 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Pasja do muzyki.

  
Blog ten pisany będzie z pasją i o pasji. Moją wielką pasją jest muzyka, był czas, kiedy uczyłam się gry na perkusji, ale przerwałam to z jakiegoś powodu. Chyba z lenistwa innego wytłumaczenia nie widzę:P. I tak skończyła się moja przygoda z muzyką w sensie aktywności. Wolę tę bardziej pasywną część, czyli jej słuchanie. Słucham jej wszędzie z przerwami na sen i pracę.
2017-02-07 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» marzec (2)
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3678
Newsów: 9
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Mouse life, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała